Szépségbolt.hu - INAKTÍV


Figyelem! A vélemények nem feltétlen valós vásárlásokon alapulnak, melyeket a pontszám kiszámításánál nem veszünk figyelembe!
Valós megrendelésen alapuló vélemény.
Ezen vélemények esetében nem bizonyítható, hogy az valós vásárláson alapulna.

Nagyon meg vagyok elégedve !Nagy segítség a kisgyerekes anyukáknak!!! :) Köszönöm! Adrienn

Nagyon rugalmasak, sok termék található, és jó akciók vannak. A szállítócég is nagyon rugalmas, csak jót tudok róluk mondani.

Gyors szállítás, korrekt árak, és nem utolsó sorban kényelmes :))

Minden rendben és gyorsan ment.

Lesújtó vélemény alakult ki bennem erről a webáruházról, sajnos. 2013.03.12-én rendeltem tőlük 1 db szőrtelenítő készüléket. A honlapon több helyen is szerepel, hogy a szállítási határidő 3-5 munkanap. Ma 2013.03.25. van, és a terméket még mindig nem kaptam meg. Két nappal ezelőtt, péntek reggel, felhívtam az ügyfélszolgálatot, ahol azt a választ kaptam, hogy utánanéznek és visszahívnak. Talán mondanom sem kell, hogy nem hívtak vissza. Legalább annyit mondhattak volna, hogy elnézést kérünk. Ha késéssel tudnak csak szállítani, legalább tájékoztatnának róla, hogy mégis mire számítson az ember.

az eddig vásárolt termékekkel meg voltam elégedve

Olcsó, korrekt, és megbízható.

Nagyon tetszik, hogy egyszerre két webáruházból vásárolhatok egy szállítási költséggel. Az nem tetszik viszont, hogy a szállítási költséget megemelték.

Minden rendben volt.

Abszolút elégedett vagyok, köszönöm! +++++++++

Megvagyok elégedve a szolgáltatással és a kiszálítással is. Nem kell heteket várnom a megrendelt termékekre. Megvagyok elégedve az ügyfélszolgálati intézkedésekkel is.
A megrendelt termékek minősége is jó.

Nagyon tetszett hogy több megoldásból is választhattam mind az átvevésnél, mind a fizetési módnál így a számomra legmegfelelőbb kombinációt tudtam összerakni. A rendelés menete egyszerű és érthető, nem lehet elrontani. Biztos hogy még fogok a Szépségbolt.hu oldalon rendelni.

Elégedett vagyok a Szépségbolttal, gyors, megbízható. A kiszállító céggel is maximálisan elégedett vagyok, megbízhatóak, kiszállításuk gyors.

mindig azt kapom, amit megrendelek

A termékeket már ismertem régóta.Meg vagyok elégedve.Szeretem ezeket a termékeket.A kiszállítás remek.Házhoz jön és ez tetszik.Csak lehetne többször,a postaköltség 3000. Mert ezzel is lehetne spórolni.Köszönettel :
Benkovits Erika

elégedett vagyok

Összességében nagyon jó véleménnyel vagyok!

Még hétvégén is kiszállítják, ami nekem nagyon tetszik.

Nem biztos, hogy a bolt hibája, de a kiszállítás lehetne rövidebb határidejű. Az általam megszokott 1-3 munkanappal ellentétben, 5-6 napot vesz igénybe. Ezt leszámítva elégedett vagyok.

Mindennel elégedett voltam.

Elégedett vagyok a szolgáltatással, szívesen ajánlom mások számára is. Rendelésnél nagy előny, hogy el lehet olvasni a termékekről a tájékoztatást a vásárlás megkezdése előtt.

Széles választék,kedvező árak, egyszerű és könnyű a rendelés menete. Az akciókat,ingyenes szállítási napokat különösen értékelem.

Nagyon jó!!!!

jó árfekvés, garantált minőség, pontos szállítás, és mindig van a megrendelt áruból

Megvoltam elégedve mindennel!

rendben ment minden

Gyors, pontos, megbízható, nagyon jó akciók!!! Imádom!

Elégedett vagyok a csomagolással, szállítás gyorsaságával.

Nagyon meg vagyok elegedve , máskor is fogok rendelni !

Az általam megrendelt terméket (Tomi Kristály Fehér rózsa mosópor) hiába kerestem hónapokon át a helyi boltokban és hipermarketekben, soha sehol nem volt kapható.
Már-már azt hittem, ki is vonták a forgalomból, mikor az Interneten keresgélve végre rátaláltam a Szépségbolt weboldalán. :)
A webáruház által forgalmazott termékek ára KORREKT, több esetben a bolti árnál lényegesen alacsonyabb.
A kapcsolattartás az ügyfelekkel gyors és pontos, nagyra értékeltem, hogy a kiszállítás előtti napon értesítettek a termék érkezéséről.
Teljes mértékben elégedett vagyok a szolgáltatással, mindenkinek jó szívvel ajánlom!
Üzletek
- Nincs adat.
- Nincs adat.
- Foxpost
- Nincs adat.