Sencor SLE 24S830MB tévé 1 kép
Sencor SLE 24S830MB Tévé
ÁRFIGYELÉS
Televízió - LED, 61 cm képernyő, HD Ready, 50/60 Hz, maximális fényerő 200 (nit), HDR10, DVB-T2/S2/C, 3× HDMI 2.0, 3× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, 12 V-os tápellátás, Oneplay, YouTube, Netflix, Disney+, HBO Max, VESA 100×100, 10W hangszóró, Dolby Digital Plus (E-AC-3), 2025 évjárat, SMART - WebOS 24" televízióSLE 24S830MBSENCOR okostévék webOS operációs rendszerrelA WeboOS az LG operációs rendszere, amely négymagos ARM processzoron fut. Számos alkalmazás és filmkönyvt