Zebra ZD220 Cimkenyomtató Black (ZD22042-T0EG00EZ) címkézőgép 1 kép
Zebra ZD220 Cimkenyomtató Black (ZD22042-T0EG00EZ)
ÁRFIGYELÉS
Címkenyomtató - hőátalakító, fekete-fehér, ipari felhasználásra, 203 DPI nyomtatási felbontás, 112 mm maximális címkeszélesség, 152 mm/s ajánlott max. nyomtatási sebesség, USB csatlakozás, fekete kivitel, méretei 151 × 176 × 220 mm (ma × szé × mé), tömege 1,1 kg A Zebra ZD220 TT címkenyomtató örvendetes választás, hiszen egyszerű a kezelése és gyorsan telepíthető. Direkt termál technológiával nyomtathatsz a segítségével és ideális hőpapíron tört