XtendLan ZS01-12V/2A egyéb hálózati eszköz 1 kép
XtendLan ZS01-12V/2A
ÁRFIGYELÉS
Tápegység stabilizált, egyenáramú kimenet, max. feszültség 12 V, 2 A maximális áramerősség, 24 W maximális teljesítmény Új töltőre van szükséged, mivel a régi elromlott?