Sony SEL-30M35 30mm f/3.5 Macro objektív 1 kép
Sony SEL-30M35 30mm f/3.5 Macro Objektív
ÁRFIGYELÉS
  • Típus: Makroobjektív, Fix-objektív,
  • Maximális nagyítás: 1 x,
  • Zoom: Fixobjektív,
  • Objektív gyújtótávolság: 30 mm,
  • Napellenző: Van,
  • APS-C képérzékelő formátum: igen,
  • Min.fókusztávolság: 30 mm,
  • Max.fókusztávolság: 30 mm,
  • Képstabilizátor: nincs,
  • Kompatibilis bajonettek: Sony bajonett,
  • Minimális élességállítási táv: 9,5 cm,
  • Lencseszerkezet: 7/6 lencsetag/csoport,
  • Lamellák száma: 7,
  • Legkisebb blende: f/22,
  • Legnagyobb blende: f/3.5,
  • Szűrőméret: 49 mm,
  • Maximális nagyítás: 1,00 x,
  • Átmérő: 55,5 mm,
  • Hosszúság: 62 mm
HIRDETÉS
Tartózkodási helyed:
HIRDETÉS
Sony SEL-30M35 30mm f/3.5 Macro objektív termékleírás
Maximális nagyítás 1 x
Zoom Fix
Objektív gyújtótávolság 30 mm
Napellenző Van
Gyártó: Sony
Termék: SEL-30M35 30mm f/3.5 Macro
  • Sony SEL-30M35 30mm f/3.5 Macro objektív árgrafikon