DAEWOO POWER DALRC18-1 Akkumlátoros orrfűrész - akku és töltő nélkül orrfűrész 1 kép
DAEWOO POWER DALRC18-1 Akkumlátoros orrfűrész - akku és töltő nélkül
ÁRFIGYELÉS
Akkumulátoros kézi orrfűrész elsősorban otthoni ház körüli munkavégzéshez tervezve. - Feszültség: 18 V - Fordulatszám: 0-3000 rpm - Lökethossz: 22mm - Max vágási mélység: fa 100mm / fém 10mm - Vág...