Daewoo DALRC18-1 akkumulátoros orrfűrész orrfűrész 1 kép
Daewoo DALRC18-1 akkumulátoros orrfűrész
ÁRFIGYELÉS
Daewoo akkumulátoros orrfűrész, 18V, DALRC18-1 (akku és töltő nélkül) Tulajdonságok: Feszültség: 18 V/ 2,5 Ah Fordulatszám: 0-3000 rpm Lökethossz: 22mm Max vágási mélység: fa 100mm / fém 10mm Vágási szög beállítása: 0-45° Gyors penge csere L