Kábel és adapter vásárlás

21910 termék, 58. oldal
Rendezés /

USB - USB Type-C adat- és töltőkábel 2 m-es vezetékkel - Devia Pheez USB Type-C 2.0 Cable - red

Gembird FTP LSZH kat.6A RJ45 patch kábel; 2m; green

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC ; Multimode ; 50/125 ; OM3 ; Duplex ; 2m

Qoltec Optic mufa 1x4

LogiLink patch kábel, CAT 6 U/UTP, EconLine 20m, szürke

Gembird FTP LSZH kat.6A RJ45 patch kábel; 5m; red

Gembird RJ45/RJ45 in-line coupler cat.5E; LSA (Krone); FTP; shielded; silver

Gembird patchcord RJ45, cat. 6, FTP, LSZH jacket, CCA, 2m, gray

Digitus mini KVM switch PS/2 2-portos USB DC OC12U

Gembird UTP kat.6 RJ45 patch kábel, 3m, szürke