15860 termék, 471. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
LinkEasy Duplex patch kábel  2 x E2000/APC csatlakozóval + 2 x LC/APC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 30 m

LinkEasy Duplex patch kábel 2 x E2000/APC csatlakozóval + 2 x LC/APC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 30 m

LinkEasy Duplex patch kábel 2 x E2000/APC csatlakozóval + 2 x LC/APC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 30 m további adatai

10 279 Ft

tovább az üzletbe
KELine Duplex multimódusú patchkábel 50/125ľm (OM2), 2xST-2xSC, 2m

KELine Duplex multimódusú patchkábel 50/125ľm (OM2), 2xST-2xSC, 2m

KELine Duplex multimódusú patchkábel 50/125ľm (OM2), 2xST-2xSC, 2m további adatai

3 044 Ft

tovább az üzletbe
KELine Duplex monomódusú patchkábel 9/125ľm (OS2), 2xLC-2xLC, 2m

KELine Duplex monomódusú patchkábel 9/125ľm (OS2), 2xLC-2xLC, 2m

KELine Duplex monomódusú patchkábel 9/125ľm (OS2), 2xLC-2xLC, 2m további adatai

2 644 Ft

tovább az üzletbe
 3B Network UTP patch kábel, 4x2 eres, flexibilis, Cat5e

3B Network UTP patch kábel, 4x2 eres, flexibilis, Cat5e

1 vélemény

108 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

 3B Network UTP CAT5e 10 méteres patch kábel, szürke, csatlakozókkal szerelt

3B Network UTP CAT5e 10 méteres patch kábel, szürke, csatlakozókkal szerelt

3B Network UTP CAT5e 10 méteres patch kábel, szürke, csatlakozókkal szerelt további adatai

1 002 Ft

tovább az üzletbe
 3B Network Modul dugó UTP CAT6 RJ-45 (8p8c) patch kábelre

3B Network Modul dugó UTP CAT6 RJ-45 (8p8c) patch kábelre

3B Network Modul dugó UTP CAT6 RJ-45 (8p8c) patch kábelre további adatai

71 Ft

tovább az üzletbe
 3B Network FTP CAT5e patch kábel 2 méteres szürke

3B Network FTP CAT5e patch kábel 2 méteres szürke

240 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

 3B Network 8 erű lapos készülék fehér vezeték 100 m / tekercs

3B Network 8 erű lapos készülék fehér vezeték 100 m / tekercs

3B Network 8 erű lapos készülék fehér vezeték 100 m / tekercs további adatai

9 398 Ft

tovább az üzletbe
 3B Network UTP fali kábel PVC Cat5e Al-Cu

3B Network UTP fali kábel PVC Cat5e Al-Cu

3B Network UTP fali kábel PVC Cat5e Al-Cu további adatai

50 Ft

tovább az üzletbe
 3B Network FTP lég kábel tömör feszítő szállal, fekete, Cat5e 500m / doboz

3B Network FTP lég kábel tömör feszítő szállal, fekete, Cat5e 500m / doboz

3B Network FTP lég kábel tömör feszítő szállal, fekete, Cat5e 500m / doboz további adatai

69 850 Ft

tovább az üzletbe
 45x45 Mosaic jellegű termékek 45x45-ös fali kábel kivezető modul

45x45 Mosaic jellegű termékek 45x45-ös fali kábel kivezető modul

45x45 Mosaic jellegű termékek 45x45-ös fali kábel kivezető modul további adatai

747 Ft

tovább az üzletbe
3B Network 3B Network Optikai patch kábel, 50/125, duplex, 2 méter ST-FC csatlakozókkal

3B Network 3B Network Optikai patch kábel, 50/125, duplex, 2 méter ST-FC csatlakozókkal

3B Network 3B Network Optikai patch kábel, 50/125, duplex, 2 méter ST-FC csatlakozókkal további adatai

2 527 Ft

tovább az üzletbe
3B Network UTP Cat5e flexibilis patch kábel,kék / 305 méter

3B Network UTP Cat5e flexibilis patch kábel,kék / 305 méter

3B Network UTP Cat5e flexibilis patch kábel,kék / 305 méter további adatai

27 502 Ft

tovább az üzletbe
3B Network 1U FTP Cat6 patch panel, 24 portos, 19''

3B Network 1U FTP Cat6 patch panel, 24 portos, 19''

3B Network 1U FTP Cat6 patch panel, 24 portos, 19'' további adatai

27 225 Ft

tovább az üzletbe
KELine PIG05-LC-020 Multimódusú szimplex pigtail 50/125µm, (OM2), LC, 2m

KELine PIG05-LC-020 Multimódusú szimplex pigtail 50/125µm, (OM2), LC, 2m

KELine PIG05-LC-020 Multimódusú szimplex pigtail 50/125µm, (OM2), LC, 2m további adatai

1 049 Ft

tovább az üzletbe
LinkEasy FPC-LCA-LCU-SM-30M-D Duplex patch kábel  2 x LC/APC + 2 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 30 m

LinkEasy FPC-LCA-LCU-SM-30M-D Duplex patch kábel 2 x LC/APC + 2 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 30 m

LinkEasy FPC-LCA-LCU-SM-30M-D Duplex patch kábel 2 x LC/APC + 2 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 30 m további adatai

5 907 Ft

tovább az üzletbe
LinkEasy Duplex patch kábel  2 x E2000/APC csatlakozóval + 2 x SC/APC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 3 m

LinkEasy Duplex patch kábel 2 x E2000/APC csatlakozóval + 2 x SC/APC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 3 m

LinkEasy Duplex patch kábel 2 x E2000/APC csatlakozóval + 2 x SC/APC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 3 m további adatai

7 242 Ft

tovább az üzletbe
LinkEasy Duplex patch kábel  2 x E2000/APC csatlakozóval + 2 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 3 m

LinkEasy Duplex patch kábel 2 x E2000/APC csatlakozóval + 2 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 3 m

LinkEasy Duplex patch kábel 2 x E2000/APC csatlakozóval + 2 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 3 m további adatai

7 242 Ft

tovább az üzletbe
LinkEasy Duplex patch kábel  2 x E2000/APC csatlakozóval + 2 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 2 m

LinkEasy Duplex patch kábel 2 x E2000/APC csatlakozóval + 2 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 2 m

LinkEasy Duplex patch kábel 2 x E2000/APC csatlakozóval + 2 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 2 m további adatai

7 142 Ft

tovább az üzletbe
LinkEasy FPC-E2A-SCU-SM-20M-D Duplex patch kábel  2 x E2000/APC csatlakozóval + 2 x SC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 20 m

LinkEasy FPC-E2A-SCU-SM-20M-D Duplex patch kábel 2 x E2000/APC csatlakozóval + 2 x SC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 20 m

LinkEasy FPC-E2A-SCU-SM-20M-D Duplex patch kábel 2 x E2000/APC csatlakozóval + 2 x SC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 20 m további adatai

9 144 Ft

tovább az üzletbe