Kábel és adapter vásárlás

15227 termék, 455. oldal
Rendezés /

Apple - Lightning USB kábel 1m (eredeti MD818ZM/A)

Vakoss MSONIC Nyomtató kábel USB 2.0 A-B M/M 1;8m MLU1218NT színtelen

Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e FTP 0.25m yellow

Gembird HDMI V 2.0 apa-apa kábel aranyozott csatlakozóval 1.8m; bulk csomagolás

Assmann VGA Extension cable DSUB15 M (plug)/DSUB15 F (jack) 5;0m grey

Intellinet Network Solutions Intellinet optikai patch kábel ST-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

Assmann DVI-D DualLink Connection Cable DVI-D (24+1) M /DVI-D (24+1) M 2m blac

Art kábel USB FAST 2.0 micro 2m fehér-fekete

Unitek Kábel miniDisplayPort - DisplayPort M/M; 3m; Y-C612BK

Lanberg Patchcord RJ45 cat. 6 UTP 3m yellow

Gembird USB 3.0 OTG C-típusú adapter kábel (CM / AF)