22508 termék, 168. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
inCharge USB-C Black, 0,08 m

inCharge USB-C Black, 0,08 m

inCharge USB-C Black, 0,08 m további adatai

4 290 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK 65174 USB 3.0 adapter

DELOCK 65174 USB 3.0 adapter

  • Kábel típusa: USB 3.0
DELOCK 65174 USB 3.0 adapter további adatai

897 Ft

DELOCK 2 portos manuális, kétirányú USB 3.0-kapcso

DELOCK 2 portos manuális, kétirányú USB 3.0-kapcso

  • Kábel típusa: USB 3.0
DELOCK 2 portos manuális, kétirányú USB 3.0-kapcso további adatai

6 560 Ft

Digitus UTP Összeköto Piros 3m DK-1644-030/R

Digitus UTP Összeköto Piros 3m DK-1644-030/R

Digitus UTP Összeköto Piros 3m DK-1644-030/R további adatai

1 634 Ft

M-CAB S/STP Patch kábel, Cat6A, szürke, 15m

M-CAB S/STP Patch kábel, Cat6A, szürke, 15m

M-CAB S/STP Patch kábel, Cat6A, szürke, 15m további adatai

5 422 Ft

DELOCK Cable Power supply 4pin male/male (65604)

DELOCK Cable Power supply 4pin male/male (65604)

DELOCK Cable Power supply 4pin male/male (65604) további adatai

810 Ft

DELOCK Cable DVI 24+5 male/male 1m (83110)

DELOCK Cable DVI 24+5 male/male 1m (83110)

  • Kábel típusa: DVI
  • Kábel hossza: 1 m
DELOCK Cable DVI 24+5 male/male 1m (83110) további adatai

2 120 Ft

DELOCK Adapter DC 2.1 x 5.5 mm female > Terminal

DELOCK Adapter DC 2.1 x 5.5 mm female > Terminal

300 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Silverstone PWM-Extension 30cm - fekete

Silverstone PWM-Extension 30cm - fekete

Silverstone PWM-Extension 30cm - fekete további adatai

1 600 Ft

DELOCK RJ45 Cat.6A SSTP angled / straight 1.0 m (8

DELOCK RJ45 Cat.6A SSTP angled / straight 1.0 m (8

DELOCK RJ45 Cat.6A SSTP angled / straight 1.0 m (8 további adatai

2 960 Ft

 STARTECH USB2ADC1MB USB 2.0 kábel fekete 1m

STARTECH USB2ADC1MB USB 2.0 kábel fekete 1m

  • Kábel típusa: USB 2.0
  • Kábel hossza: 1 m
STARTECH USB2ADC1MB USB 2.0 kábel fekete 1m további adatai

4 335 Ft

M-CAB S-FTP patch kábel, CAT7, fehér, 20m

M-CAB S-FTP patch kábel, CAT7, fehér, 20m

  • Kábel típusa: FTP
  • Kábel hossza: 20 m
M-CAB S-FTP patch kábel, CAT7, fehér, 20m további adatai

9 336 Ft

 M-CAB DVI-D Összeköto Fekete 2m 7000773

M-CAB DVI-D Összeköto Fekete 2m 7000773

  • Kábel típusa: DVI
  • Kábel hossza: 2 m
M-CAB DVI-D Összeköto Fekete 2m 7000773 további adatai

2 687 Ft

 M-CAB LWL Duplex Jumper LC/ST 50/125µ kábel 1m

M-CAB LWL Duplex Jumper LC/ST 50/125µ kábel 1m

M-CAB LWL Duplex Jumper LC/ST 50/125µ kábel 1m további adatai

4 106 Ft

 M-CAB Fiber Optic LC Összeköto Világoskék 7.5m 7003305

M-CAB Fiber Optic LC Összeköto Világoskék 7.5m 7003305

  • Kábel típusa: Optikai
  • Kábel hossza: 7.5 m
M-CAB Fiber Optic LC Összeköto Világoskék 7.5m 7003305 további adatai

6 448 Ft

M-CAB UTP Összeköto Kék 7.5m 3526

M-CAB UTP Összeköto Kék 7.5m 3526

  • Kábel típusa: UTP
  • Kábel hossza: 7.5 m
M-CAB UTP Összeköto Kék 7.5m 3526 további adatai

3 482 Ft

Startech PS/2 KVM kábel, 1.8m

Startech PS/2 KVM kábel, 1.8m

  • Kábel típusa: PS/2
  • Kábel hossza: 1.8 m
Startech PS/2 KVM kábel, 1.8m további adatai

3 616 Ft

Startech Thunderbolt 3 Összeköto Fekete 2m TBLT3MM2M

Startech Thunderbolt 3 Összeköto Fekete 2m TBLT3MM2M

Startech Thunderbolt 3 Összeköto Fekete 2m TBLT3MM2M további adatai

12 150 Ft

 M-CAB UTP Összeköto Narancssárga 200m 7001224

M-CAB UTP Összeköto Narancssárga 200m 7001224

M-CAB UTP Összeköto Narancssárga 200m 7001224 további adatai

71 509 Ft

 M-CAB HDMI kábel 30m

M-CAB HDMI kábel 30m

  • Kábel típusa: HDMI
  • Kábel hossza: 30 m
M-CAB HDMI kábel 30m további adatai

22 741 Ft