Kábel és adapter vásárlás

22278 termék, 159. oldal
Rendezés /

USB - USB Type-C adat- és töltőkábel 2 m-es vezetékkel - Devia Pheez USB Type-C 2.0 Cable - black

egyéb Telefon kábel, lapos, 8 eres

Excel-Networking Excel 100-502 3 méteres Cat6a U/UTP patch kábel, szürke

Excel-Networking Excel 100-456 0,5 méteres Cat6 FTP patch kábel, szürke

KELine P09D-LCST-020 Duplex LC-ST patch kábel, OS2 9/125 µm, 2 méter

Excel-Networking Kül/beltéri páncélos CST OM3 12*50/125 optikai gerinckábel LSOH kék (205-282) EXCEL

Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-LC 50/125 OM3 5m (200-048) EXCEL

Excel-Networking Kül/beltéri OS2 4*9/125 optikai gerinckábel LSOH fekete (205-300) EXCEL

KELine KEN-C6-U-150 UTP patch kábel, Kategória 6, PVC, 15m

egyéb UTP Cat5e kültéri kábel

egyéb Telefon fali kábel 2x2x0,5 Cu

Excel-Networking Excel BB010MPL 10 méteres Cat5e UTP patch kábel, több színben

Optikai patch ST-ST 50/125 duplex 5m

Excel-Networking Excel Cat.6 UTP kültéri kábel 305m fekete 100-100

egyéb Telefon kábel, lapos, 6 eres

KELine POM3D-STSC-010 Duplex ST-SC patch kábel, OM3 50/125 µm, 1 méter

Excel-Networking Optikai duplex patch kábel SC-SC 62,5/125 OM1 2m (200-510) EXCEL