utángyártott Tömítőgyűrű tengelyházhoz Case IH 595090X130X13SL autóalkatrész 1 kép
utángyártott Tömítőgyűrű tengelyházhoz Case IH 595090X130X13SL
ÁRFIGYELÉS
Gyári cikkszámok: 3145061R92, 3145061R1, 3145061R2, 3145061R93 Belső átmérő: 90 mm Külső átmérő: 130 mm Vastagság: 13 mm Az alábbi típusokhoz használható: 523, 554, 624, 644, 743, 743 XL, 744, 745 S, 745 XL, 844, 844 S, 844 XL, 856 XL Gyári cikkszámok: