Következő termék
RivaCase Hálózati töltő, 2 x USB, 3,4A, lightning kábellel, RIVACASE
RivaCase Hálózati töltő, 2 x USB, 3,4A, lightning kábellel, RIVACASE "VA 4125 WD2", fehér
4 565 Ft-tól
TP-Link MC110CS egyéb hálózati eszköz 1 kép

TP-Link MC110CS

8 691 Ft-tól
Árak - 2 ajánlat
  • Fast ethernet médiakonverter
  • Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port.
  • 20-60 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban.
  • LED információk a hálózat állapotáról!
  • Tx:1550nm, Rx 1310nm
  • 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port.
  • Kompatibilis IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX normál
Tartózkodási helyed:

TP-Link MC110CS egyéb hálózati eszköz ajánlataink

TP-Link MC110CS egyéb hálózati eszköz termékleírás

Eszköz típusa médiakonverter

Gyártó: TP-Link

Termék: MC110CS

  • Fast ethernet médiakonverter
  • Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port.
  • 20-60 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban.
  • LED információk a hálózat állapotáról!
  • Tx:1550nm, Rx 1310nm
  • 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port.
  • Kompatibilis IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX normál
  • TP-Link MC110CS egyéb hálózati eszköz árgrafikon

    Árfigyelés