Stanley TŰZŐKAPOCS STANLEY G-TRA709T14MM/1000 gemkapocs, tűzőkapocs 1 kép
Stanley TŰZŐKAPOCS STANLEY G-TRA709T14MM/1000
ÁRFIGYELÉS
Galvanizált acélból készült kapcsok. Felhasználható fólia, szőnyeg, tetőfedőanyag és papír rögzítéséhez. Praktikus, tartós csomagolásban. Szélessége: 10,6 mm, átmérője: 1,25 mm, hossza: 14 mm. Több típusú készülékbe is használható, mint pl.: Rapid, Novus, Petrus, ARROW, Rapesco.