Siemens Áramvédős kismegszakító 1P+N C 10A 10kA 30mA F 5SU1354-4KK10 Siemens villanyszerelés 1 kép
Siemens Áramvédős kismegszakító 1P+N C 10A 10kA 30mA F 5SU1354-4KK10 Siemens
ÁRFIGYELÉS
Áramvédős kismegszakító 1P+N C 10A 10kA 30mA F 5SU1354-4KK10 Siemens Rcbo, 10 Ka, 1P+n, F Típusú, Szuperellenálló K, 30 Ma, C-Char, In: 10 A, Un Ac: 230 V\nAz RCBO SENTRON 5SU1 a túlterhelés, rövidzárlat és maradékáramok elleni kombinált védelemhez készül
HIRDETÉS
Tartózkodási helyed:
HIRDETÉS
Siemens Áramvédős kismegszakító 1P+N C 10A 10kA 30mA F 5SU1354-4KK10 Siemens villanyszerelés árgrafikon