Schneider Electric Zrt. Schneider frekvenciaváltó 3F, 400V, 7,5kW - Altivar 320 Machine ATV320U75N4C villanyszerelés 1 kép
Schneider Electric Zrt. Schneider frekvenciaváltó 3F, 400V, 7,5kW - Altivar 320 Machine ATV320U75N4C
ÁRFIGYELÉS
ATV320U75N4C Altivar Machine frekvenciaváltó, 7,5kW, 3f, 400VAC, IP20 Schneider
HIRDETÉS
Schneider Electric Zrt. Schneider frekvenciaváltó 3F, 400V, 7,5kW - Altivar 320 Machine ATV320U75N4C villanyszerelés árgrafikon