Schneider Electric Zrt. Schneider frekvenciaváltó 3F, 400V, 15kW - Altivar 610 Easy ATV610D15N4 villanyszerelés 1 kép
Schneider Electric Zrt. Schneider frekvenciaváltó 3F, 400V, 15kW - Altivar 610 Easy ATV610D15N4
ÁRFIGYELÉS
Altivar 610 Easy frekvenciaváltó, 3f, 400V, 15kW ATV610D15N4 Schneider Ez az Easy Altivar 610-es meghajtó egy frekvenciaváltó háromfázisú aszinkron motorokhoz. Névleges tápfeszültségen 380V és 415V AC között működik. Legfeljebb 15 kW / 20 LE teljesítm
HIRDETÉS
Tartózkodási helyed:
HIRDETÉS
Schneider Electric Zrt. Schneider frekvenciaváltó 3F, 400V, 15kW - Altivar 610 Easy ATV610D15N4 villanyszerelés árgrafikon