Schneider Electric Zrt. MÁGNESKAPCS 115A 4PLC1D115004P7 villanyszerelés 1 kép
Schneider Electric Zrt. MÁGNESKAPCS 115A 4PLC1D115004P7
ÁRFIGYELÉS
LC1-D mágneskapcsoló 200A 230V AC (400V, AC1) csavaros TeSys D LC1D115004P7 Schneider \nVédőrelé TeSys LC1-D, 4-pólusú, AC-1 440 V 200A, tekercs 230 V AC. termékcsalád: TeSys - termék neve: TeSys D - termék vagy komponens típusa: mágneskapcsoló - kész
HIRDETÉS
Tartózkodási helyed:
HIRDETÉS
Schneider Electric Zrt. MÁGNESKAPCS 115A 4PLC1D115004P7 villanyszerelés árgrafikon