Schneider Electric Zrt. MÁGNESKAPCS65A 3P 400VAC 30KW villanyszerelés 1 kép
Schneider Electric Zrt. MÁGNESKAPCS65A 3P 400VAC 30KW
ÁRFIGYELÉS
3pólusú Everlink mágneskapcsoló (AC3, 400V 65A), tek. 400V AC 50/60Hz
HIRDETÉS
Tartózkodási helyed:
HIRDETÉS
Schneider Electric Zrt. MÁGNESKAPCS65A 3P 400VAC 30KW villanyszerelés árgrafikon