Schneider Electric Zrt. MÁGNESKAPCS50A 3P 230VAC 22KW villanyszerelés 1 kép
Schneider Electric Zrt. MÁGNESKAPCS50A 3P 230VAC 22KW
ÁRFIGYELÉS
3pólusú Everlink mágneskapcsoló (AC3, 400V 50A), tek. 230V AC 50/60Hz
HIRDETÉS
Tartózkodási helyed:
HIRDETÉS
Schneider Electric Zrt. MÁGNESKAPCS50A 3P 230VAC 22KW villanyszerelés árgrafikon