NGK Gyújtógyertya NGK BPZ8HS15 gyújtógyertya 1 kép
NGK Gyújtógyertya NGK BPZ8HS15
ÁRFIGYELÉS
Egység: Egyenként Menet átmérő (D): 14 mm Menet hosszúság (L): 12.7 mm Menetemelkedés: 1.25 mm Csavarkulcs mérete (SW): 21 mm Rés: 1.5 mm Ellenállás: Igen Egység: Egyenként Menet átmérő (D): 14 mm Menet hosszúság (L): 12.7 mm Menetemelkedés: 1.25 mm Cs