NGK Gyújtógyertya NGK BPR5ES11 gyújtógyertya 1 kép
NGK Gyújtógyertya NGK BPR5ES11
ÁRFIGYELÉS
Egység: Egyenként Menet átmérő (D): 14 mm Menet hosszúság (L): 19 mm Menetemelkedés: 1.25 mm Csavarkulcs mérete (SW): 21 mm Rés: 1.1 mm Ellenállás: Igen Egység: Egyenként Menet átmérő (D): 14 mm Menet hosszúság (L): 19 mm Menetemelkedés: 1.25 mm Csavar