NBase 90W NBA-90W-AS16 Asus/Toshiba notebook töltő laptop kellék 1 kép
NBase 90W NBA-90W-AS16 Asus/Toshiba notebook töltő
ÁRFIGYELÉS
Hálózati töltő, 19V, 4,74A, 90W, 5,5x2,5mm, Univerzális
Gyártói cikkszám: NBA-90W-AS16
HIRDETÉS
Tartózkodási helyed:
HIRDETÉS
NBase 90W NBA-90W-AS16 Asus/Toshiba notebook töltő laptop kellék árgrafikon