NBase 65W NBA-65W-LE01 Lenovo/IBM notebook töltő laptop kellék 1 kép
NBase 65W NBA-65W-LE01 Lenovo/IBM notebook töltő
ÁRFIGYELÉS
Hálózati töltő, 20V, 3,25A, 65W, Slim Tip, Lenovo/IBM
Gyártói cikkszám: NBA-65W-LE01
HIRDETÉS
Tartózkodási helyed:
HIRDETÉS
NBase 65W NBA-65W-LE01 Lenovo/IBM notebook töltő laptop kellék árgrafikon