Mexen FA-D elektromos fűtőtest 900 W, fekete - W950-0900-70 fűtőtest, radiátor 1 kép
Mexen FA-D elektromos fűtőtest 900 W, fekete - W950-0900-70
ÁRFIGYELÉS
Műszaki adatok: Teljes hossz: 883 mm Fűtőelem hossza: 800 mm Szín: Fekete Fűtési teljesítmény: 900 W Működési feszültség: 230V/50 Hz Csatlakozókábel: 1,5 m Fűtőbetét menete: G 1/2" Védettségi szint: IP44 Működési módot jelző LED Extra védelem 'szárazon' való működés ellen 9 fokozatú hőmérséklet-szabályozás 7°C és 35°C között A fűtőbetét helyes működéséhez szükséges a radiátor vízzel vagy víz és pl. glikol keverékével való feltöltése
Gyártói cikkszám: W950-0900-70
HIRDETÉS
Tartózkodási helyed:
HIRDETÉS
További ajánlatok (1)
Mexen FA-D elektromos fűtőtest 900 W, fekete - W950-0900-70 fűtőtest, radiátor árgrafikon