Mexen FA-D22 elektromos fűtőtest 600 W, fehér - W955-0600-20 fűtőtest, radiátor 1 kép
Mexen FA-D22 elektromos fűtőtest 600 W, fehér - W955-0600-20
ÁRFIGYELÉS
Műszaki adatok: Teljes hossz: 614 mm Fűtőelem hossza: 540 mm Szín: Fehér Fűtési teljesítmény: 600 W Üzemi feszültség: 230V/50 Hz Csatlakozó kábel: 1,5 m Fűtőszál menete: G 1/2" Védettségi osztály: IP44 LED jelzi az üzemmódot További védelem a "szárazon" működés ellen A fűtőszál megfelelő működéséhez a fűtőtest feltöltése vízzel vagy például víz-glikol keverékkel szükséges A fűtőszál funkciói: - Sensitive lehetővé teszi a hőmérséklet beál
Gyártói cikkszám: W955-0600-20
HIRDETÉS
Tartózkodási helyed:
HIRDETÉS
További ajánlatok (1)
Mexen FA-D22 elektromos fűtőtest 600 W, fehér - W955-0600-20 fűtőtest, radiátor árgrafikon