EINHELL TEAP18LI orrfűrész orrfűrész 1 kép
EINHELL TEAP18LI orrfűrész
ÁRFIGYELÉS
Termék leírása: Fűrészkapacitás fában: 100 mm Fűrészkapacitás acélban: 6 mm Fűrészlap sebessége: 2600 Lökethossz: 22 Akkufeszültség: 18 V Lítium-ion technológia: igen Beépített munkalámpa: nem