Előző termék
D-Link DGS-1024D
D-Link DGS-1024D
40 500 Ft-tól
Következő termék
MIKROTIK CCR1009-7G-1C-1S+
MIKROTIK CCR1009-7G-1C-1S+
154 900 Ft-tól
Dahua PFT3950 optikai modul, multimódusú, SFP, 1,25G, 850nm, max. 500m, LC hub és switch 1 kép
-5%

Dahua PFT3950 optikai modul, multimódusú, SFP, 1,25G, 850nm, max. 500m, LC

20 641 Ft-tól
ÁRFIGYELÉS
Hirdetés
Tartózkodási helyed:

Dahua PFT3950 optikai modul, multimódusú, SFP, 1,25G, 850nm, max. 500m, LC hub és switch árgrafikon

Árfigyelés