Előző termék
Grandstream VoIP DECT bázisállomás DP750
Grandstream VoIP DECT bázisállomás DP750
17 590 Ft-tól
Következő termék
D-Link DAP-2230
D-Link DAP-2230
16 600 Ft-tól
D-Link DEM-310GT egyéb hálózati eszköz 1 kép

D-Link DEM-310GT

27 070 Ft-tól
ÁRFIGYELÉS
  • 1 Portos Mini-GBIC SFP - 1000BaseLX modul, 10 km távolságig
  • Mini GBIC - 1000BaseLX Single-mode Fiber Transceiver
  • Minden Mini GBIC slottal ellátott D-Link switchhez
Hirdetés
Tartózkodási helyed:

D-Link DEM-310GT egyéb hálózati eszköz termékleírás

Eszköz típusa Optikai modul

Gyártó: D-Link

Termék: DEM-310GT

  • 1 Portos Mini-GBIC SFP - 1000BaseLX modul, 10 km távolságig
  • Mini GBIC - 1000BaseLX Single-mode Fiber Transceiver
  • Minden Mini GBIC slottal ellátott D-Link switchhez
  • D-Link DEM-310GT egyéb hálózati eszköz árgrafikon

    Árfigyelés