Chieftec Polaris 850W (PPS-850FC) tápegység 1 kép
Chieftec Polaris 850W (PPS-850FC) Tápegység
ÁRFIGYELÉS
Jellemzők: - ATX 12V 2.3 - Hatékonyság: 80PLUS arany - Méret (DxWxH): 140 mm x 150 mm x 86 mm - Aktív PFC - Ventilátor: 140mm - Védelmek: OVP, OPP, OCP, SCP, OTP, AFC, SIP - Moduláris Csatlakozók:...
Gyártói cikkszám: PPS-850FC
HIRDETÉS
Tartózkodási helyed:
HIRDETÉS
Chieftec Polaris 850W (PPS-850FC) tápegység árgrafikon