Chieftec 400W 80+ Smart (GPS-400A8) tápegység 1 kép
Chieftec 400W 80+ Smart (GPS-400A8) Tápegység
ÁRFIGYELÉS
Az új smart sorozat tápegységei kiváló minőséget és hatékonyságot nyújtanak. Tulajdonságok: - 80% feletti hatásfok - 1 darab CPU 4 pin-es kábel - 1 darab PCIe 6/8 pin-es kábel - 3 darab SATA káb...
Gyártói cikkszám: GPS-400A8
HIRDETÉS
Tartózkodási helyed:
HIRDETÉS
Chieftec 400W 80+ Smart (GPS-400A8) tápegység árgrafikon