Champion Gyújtógyertya Champion OE014T10 gyújtógyertya 1 kép
Champion Gyújtógyertya Champion OE014T10
ÁRFIGYELÉS
Egység: Egyenként Menet átmérő (D): 14 mm Menet hosszúság (L): 19 mm Menetemelkedés: 1.25 mm Csavarkulcs mérete (SW): Rés: Ellenállás: Igen Egység: Egyenként Menet átmérő (D): 14 mm Menet hosszúság (L): 19 mm Menetemelkedés: 1.25 mm Csavarkulcs méret