AU Optronics B116XTN02.3 H/W:4A laptop kellék
AU Optronics B116XTN02.3 H/W:4A
ÁRFIGYELÉS
Új, 11,6" WXGA HD (1366x768) LED, eDP, 30 pin TN TFT-LCD panel slim; oldalt füles; tn 12 hónap garanciával.
HIRDETÉS
AU Optronics B116XTN02.3 H/W:4A laptop kellék árgrafikon