AU Optronics B116XTN02.1 H/W:0A laptop kellék
AU Optronics B116XTN02.1 H/W:0A
ÁRFIGYELÉS
Új, 11,6" WXGA HD (1366x768) LED, eDP, 30 pin TN TFT-LCD panel slim; oldalt füles; tn 12 hónap garanciával.
HIRDETÉS
Tartózkodási helyed:
HIRDETÉS
AU Optronics B116XTN02.1 H/W:0A laptop kellék árgrafikon