 ATV930 frekvenciaváltó, 55kW, 3f, 690VAC, IP21, falra szerelhető, fékező egységgel ATV930D55Y6 Schneider villanyszerelés 1 kép
ATV930 frekvenciaváltó, 55kW, 3f, 690VAC, IP21, falra szerelhető, fékező egységgel ATV930D55Y6 Schneider
ÁRFIGYELÉS
ATV930 frekvenciaváltó, 55kW, 3f, 690VAC, IP21, falra szerelhető, fékező egységgel ATV930D55Y6 Schneider Frekvenciaváltó, ATV930, 55kW/75HP, 500V/690V, IP00. termékcsalád: Altivar Process ATV900 - termék vagy komponens típusa: változó sebességű meghajtó
HIRDETÉS
Tartózkodási helyed:
HIRDETÉS
ATV930 frekvenciaváltó, 55kW, 3f, 690VAC, IP21, falra szerelhető, fékező egységgel ATV930D55Y6 Schneider villanyszerelés árgrafikon