KELine Kábelek és adapterek

Gyártó : KELine
Összes törlése
141 termék, 1. oldal
Rendezés /

KELine KE-Line Cat6A 10Gigabit STP Patch Kábel 5m

KELine KEL-C6A-P-020 Kategória 6A, 10Giga patch kábel STP, 2 m, LSOH halogénmentés, Szürke

KELine KEN-C5E-U-015 Cat5e UTP patch kábel, 1,5 méteres

KELine PC-C6-S-030 STP patch kábel, Kategória 6, LSOH 3m

KELine KEL-C5E-F-015 FTP patch kábel, Kategória 5E, LSOH, 1,5 méter

KELine KE300S26-RLX FTP (F/UTP) patch kábel, Kategória 5E, 125 MHz, LSOH, 305 m-es dobozban

KELine KEN-C6-U-015 UTP patch kábel, Kategória 6, PVC, 1,5m

KELine 10giga stp lsoh 5m halogénmentés szürke patch kábel

KELine KEL-C6A-P-200 Kategória 6A, 10Giga patch kábel STP, 20 m, LSOH halogénmentés, Szürke

KELine P09D-LCST-020 Duplex LC-ST patch kábel, OS2 9/125 µm, 2 méter

KELine KEN-C6-U-150 UTP patch kábel, Kategória 6, PVC, 15m

KELine POM3D-STSC-010 Duplex ST-SC patch kábel, OM3 50/125 µm, 1 méter

KELine POM3D-LCST-010 Duplex LC-ST patch kábel, OM3 50/125 µm, 1 méter

KELine PC-C6-S-020 STP patch kábel, Kategória 6, LSOH 2m

KELine KEL-C5E-F-010 FTP patch kábel, Kategória 5E, LSOH, 1 méter

KELine KE-KB08-B Kompact doboz, 8xRJ45 csatlakozó számára, fekete, üres