Következő termék
Cisco SG250-18 18-Port Gigabit Smart Switch
Cisco SG250-18 18-Port Gigabit Smart Switch
65 980 Ft-tól
HP ProCurve Gigabit-LX-LC hub és switch 1 kép

HP ProCurve Gigabit-LX-LC

  • Switch modul, egy 1000Base-LX porttal.
  • Kábelezési technológia: Egyszeres vagy többszörös mód: 62,5/125 um vagy 50/125 um (kábelér/héj) átméro, folytonos törésmutató, csökkentett fémtartalom, többmódusú száloptika, megfelel az ITU-T G.651 és ISO/IEC 793-2 Type A1b vagy A1a szabványnak
  • Kompatibilis: Core Switches HP ProCurve 6600 Switch series ProCurve 6108 Switch ProCurve 6200yl Switch series ProCurve 8200zl Routing Switch series ProCurve 9300m Routing Switch series...
Tartózkodási helyed:
 
Ez a termék jelenleg egy boltban sem kapható