Előző termék
MIKROTIK CRS106-1C-5S
MIKROTIK CRS106-1C-5S
18 698 Ft-tól
Következő termék
Dahua PFT3950 optikai modul, multimódusú, SFP, 1,25G, 850nm, max. 500m, LC
Dahua PFT3950 optikai modul, multimódusú, SFP, 1,25G, 850nm, max. 500m, LC
20 752 Ft-tól
D-Link DES-1008D hub és switch 1 kép

D-Link DES-1008D

4 290 Ft-tól
ÁRFIGYELÉS
  • D-Link DES-1008D 8 port 10/100 Desktop Switch
Hirdetés
Tartózkodási helyed:

D-Link DES-1008D hub és switch árgrafikon

Árfigyelés