48 termék, 1. oldal
Kolink CAT5e patch 100m szürke

Kolink CAT5e patch 100m szürke

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 100 m
Kolink CAT5e patch 100m szürke további adatai

5 279 Ft

Equip 121252

Equip 121252

  • Kábel típusa: Patch
Equip 121252 további adatai

381 Ft

Triax CAT 6 patch kábel sárga 3m

Triax CAT 6 patch kábel sárga 3m

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 3 m
Triax CAT 6 patch kábel sárga 3m további adatai

791 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK Desktop Patch Panel 12 Port Cat.6A black (8

DELOCK Desktop Patch Panel 12 Port Cat.6A black (8

  • Kábel típusa: Patch
DELOCK Desktop Patch Panel 12 Port Cat.6A black (8 további adatai

13 740 Ft

Startech 7m Single Mode Duplex Fiber Patch Cable LC-SC

Startech 7m Single Mode Duplex Fiber Patch Cable LC-SC

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 7 m
Startech 7m Single Mode Duplex Fiber Patch Cable LC-SC további adatai

9 873 Ft

 DIGITALBOX Patch kábel, Cat5e, szürke, 305m

DIGITALBOX Patch kábel, Cat5e, szürke, 305m

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 305 m
DIGITALBOX Patch kábel, Cat5e, szürke, 305m további adatai

9 978 Ft

ROLINE Patch kábel CAT.5e 5m (szürke) (21.15.0505)

ROLINE Patch kábel CAT.5e 5m (szürke) (21.15.0505)

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 5 m
ROLINE Patch kábel CAT.5e 5m (szürke) (21.15.0505) további adatai

5 000 Ft

DELOCK Adapter RJ45 Crossover male - female (patch

DELOCK Adapter RJ45 Crossover male - female (patch

  • Kábel típusa: Patch
DELOCK Adapter RJ45 Crossover male - female (patch további adatai

640 Ft

Triax CAT 6 patch kábel sárga 2m

Triax CAT 6 patch kábel sárga 2m

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 2 m
Triax CAT 6 patch kábel sárga 2m további adatai

621 Ft

tovább az üzletbe
Triax CAT 6 patch kábel sárga 1.5m

Triax CAT 6 patch kábel sárga 1.5m

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 1.5 m
Triax CAT 6 patch kábel sárga 1.5m további adatai

490 Ft

tovább az üzletbe
Startech Multimode 50/125 Duplex LSZH Fiber Patch Cable LC - LC kék, 10m

Startech Multimode 50/125 Duplex LSZH Fiber Patch Cable LC - LC kék, 10m

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 10 m
Startech Multimode 50/125 Duplex LSZH Fiber Patch Cable LC - LC kék, 10m további adatai

9 754 Ft

LogiLink Patch Kábel CAT5e 20M fehér

LogiLink Patch Kábel CAT5e 20M fehér

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 20 m

1 511 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

ROLINE Patch kábel CAT6 5m (sárga) (21.15.1562)

ROLINE Patch kábel CAT6 5m (sárga) (21.15.1562)

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 5 m
ROLINE Patch kábel CAT6 5m (sárga) (21.15.1562) további adatai

6 000 Ft

 Duplex pacth cord with 2x SC/UPC + 2x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 9/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m

Duplex pacth cord with 2x SC/UPC + 2x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 9/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 2 m
Duplex pacth cord with 2x SC/UPC + 2x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 9/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m további adatai

3 344 Ft

ROLINE Patch kábel CAT6 5m (szürke) (21.15.0935)

ROLINE Patch kábel CAT6 5m (szürke) (21.15.0935)

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 5 m
ROLINE Patch kábel CAT6 5m (szürke) (21.15.0935) további adatai

6 000 Ft

OEM Duplex patch Cord with 4xSC/UPC, 3mm duplex Core 9/125 LSZH 3.0m

OEM Duplex patch Cord with 4xSC/UPC, 3mm duplex Core 9/125 LSZH 3.0m

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 3 m
OEM Duplex patch Cord with 4xSC/UPC, 3mm duplex Core 9/125 LSZH 3.0m további adatai

3 057 Ft

Hama 30623 ECO PATCHKÁBEL CAT5E 15,0 M, 10 DB/CSOM.

Hama 30623 ECO PATCHKÁBEL CAT5E 15,0 M, 10 DB/CSOM.

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 15 m
Hama 30623 ECO PATCHKÁBEL CAT5E 15,0 M, 10 DB/CSOM. további adatai

4 499 Ft

tovább az üzletbe
Digitus 8 portos patchpanel CAT 6 Digitus Desktop

Digitus 8 portos patchpanel CAT 6 Digitus Desktop

  • Kábel típusa: Patch

5 990 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

 Duplex patch kábel 2xSC/UPC + 2xLC/UPC csatlakozóval, 3mm Duplex Core 9/125 LSZH, 5m

Duplex patch kábel 2xSC/UPC + 2xLC/UPC csatlakozóval, 3mm Duplex Core 9/125 LSZH, 5m

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 5 m
Duplex patch kábel 2xSC/UPC + 2xLC/UPC csatlakozóval, 3mm Duplex Core 9/125 LSZH, 5m további adatai

3 706 Ft

OEM Duplex multimódusú patchkábel 50/125 (OM2), 2xST-2xSC, 2m

OEM Duplex multimódusú patchkábel 50/125 (OM2), 2xST-2xSC, 2m

  • Kábel típusa: Patch
  • Kábel hossza: 2 m
OEM Duplex multimódusú patchkábel 50/125 (OM2), 2xST-2xSC, 2m további adatai

4 050 Ft