Qoltec Kábelek és adapterek

Gyártó : Qoltec
Összes törlése
133 termék, 1. oldal
Rendezés /

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex |1,5m

Qoltec Notebooka hálózati adapter Toshiba 65W ; 3.42A ; 19V ; 5.5x2.5

Qoltec Riser PCi-E 1x - 16x USB 3.0 008S Universal SATA MOLEX PCI-E

Qoltec Cable DisplayPort v1.1 male ; DisplayPort v1.1 male ; 1080p ; 1m

Qoltec Monolith 40W univerzális notebook/tablet tápegység

Qoltec Universal power adapter 45W ; 8 plugins ; +power cable

Qoltec Laptop AC power adapter Qoltec Lenovo ; 65W ; 20V ; 3.25A ; YogaProPlug

Qoltec Notebooka hĂĄlĂłzati adapter HP 65W ; 19.5V ; 3.33A ; 4.5*3.0+pin