AMP Kábelek és adapterek

Gyártó : AMP
Összes törlése
85 termék, 1. oldal
Rendezés /

AMP ST/ST duplex patchkábel, MM 50/125µ, 5m (5349561-5)

AMP SC/ST duplex patchkábel, MM 50/125µ, 5m (5349567-5)

AMP MT-RJ/MT-RJ duplex patchkábel, MM 50/125µ, 2m (6206617-2)

AMP 600MHz PiMF RJ-45 Cat6A patchkábel, fehér LSZH köpeny, 3m (959385-3)

AMP 600MHz PiMF RJ-45 Cat6A patchkábel, fehér LSZH köpeny, 1m (959385-1)

AMP MT-RJ/MT-RJ duplex patchkábel, MM 62.5/125µ, 5m (6206613-5)

AMP SC/ST duplex patchkábel, MM 50/125µ, 2m (5349567-2)

AMP cat.6a xg pimf rj-45lszh köpeny 5m fehér patchkábel

AMP SC/SC duplex patchkábel, SM 9/125µ, 2m (6348260-2)

AMP SC/SC duplex patchkábel, MM 50/125ľ, 2m (5349565-2)

AMP ST/ST duplex patchkábel, MM 50/125µ, 2m (5349561-2)