Kábel és adapter vásárlás

21966 termék, 91. oldal
Rendezés /

USB - USB Type-C adat- és töltőkábel 2 m-es vezetékkel - Devia Pheez USB Type-C 2.0 Cable - red

93033 - VGA + Audio – HDMI Konverter

E022 Toslink optikai kábel 4,0mm /1m

E054 Beépíthető AUX cstlakozó

E055 Beépíthető AUX cstlakozó

Excel-Networking Kül/beltéri páncélos CST OM2 8*50/125 optikai gerinckábel LSOH kék (205-276) EXCEL

Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-LC 9/125 OS2 10m (200-201) EXCEL

Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-LC 62,5/125 OM1 2m (200-182) EXCEL

KELine KEL-C6A-P-020 Kategória 6A, 10Giga patch kábel STP, 2 m, LSOH halogénmentés, Szürke