Kábel és adapter vásárlás

21975 termék, 72. oldal
Rendezés /

USB - USB Type-C adat- és töltőkábel 2 m-es vezetékkel - Devia Pheez USB Type-C 2.0 Cable - black

Lanberg Patchcord RJ45 cat. 6 UTP 3m green

Lanberg Patchcord RJ45 cat. 6 UTP 15m blue

Gembird FTP LSZH kat.6A RJ45 patch kábel; 2m; sárga

Gembird FTP LSZH kat.6A RJ45 patch kábel; 3m; green

Gembird FTP LSZH kat.6A RJ45 patch kábel; 3m; black

Lightning USB2.0 kábel LED-es állapotjelzéssel 1.0m, fehér

Digitus üvegszálas optikai patch kábel ; duplex SM 9/125 OS2 LC / LC 10m

ExtraLink HERMES 8x SFP port GbE Unmanaged Switch; 1x GbE combo (RJ45/SFP) ports

LogiLink patch kábel, Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 1,50m rózsaszínű

Vonyx VMM-K602 6-csatornás keverőpult, bluetooth, USB-Audio-Interface