Kábel és adapter vásárlás

16398 termék, 497. oldal
Rendezés /

Apple - Lightning USB kábel 1m (eredeti MD818ZM/A)

TRACER kĂĄbel; HDMI 1.4v arany; 0;5m

Gembird 90 fokos HDMI apa-apa kábel aranyozott csatlakozóval 1.8m

LogiLink patch kĂĄbel; Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine 2m fehĂŠr

Gembird FTP kat.5e RJ45 patch kĂĄbel; 20m; szĂźrke

Gembird Adapter - USB 3.0 (Anya) - USB TYPE-C (Apa) - Fekete (A-USB3-CMAF-01)

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 2m

LogiLink - patch kábel; CAT 5e UTP 5m kék

Gembird FTP LSZH kat.6A RJ45 patch kábel; 3m; red

SANDBERG Headset átalakító, Dual - Single, SANDBERG (KSA017)

RivaCase Autós töltő, 2 x USB, 2,4A, micro USB kábellel, RIVACASE VA 4222 BD1, fekete (RAT4222BD1)

Apple MagSafe 2 Power Adapter - 60W (MacBook Pro 13-inch with Retina display) (md565z/a)

Apple MagSafe to MagSafe 2 Átalakító

MANHATTAN USB 2.0 kábel, USB A - USB B, 3 m, MANHATTAN, fekete (KMA333382)