22720 termék, 490. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
ROLINE VGA hosszabbító 15 pin M/F 20m

ROLINE VGA hosszabbító 15 pin M/F 20m

  • Kábel típusa: VGA
  • Kábel hossza: 20 m
ROLINE VGA hosszabbító 15 pin M/F 20m további adatai

13 720 Ft

LogiLink SMA Egyéb Átalakító Fekete 50cm WL0104

LogiLink SMA Egyéb Átalakító Fekete 50cm WL0104

LogiLink SMA Egyéb Átalakító Fekete 50cm WL0104 további adatai

1 599 Ft

Datacom Adatkommunikációs CAT5E UTP 3 m piros

Datacom Adatkommunikációs CAT5E UTP 3 m piros

Datacom Adatkommunikációs CAT5E UTP 3 m piros további adatai

690 Ft

tovább az üzletbe
Nikon WR-R10 vezeték nélküli távvezérlő – jeladó-vevő

Nikon WR-R10 vezeték nélküli távvezérlő – jeladó-vevő

Nikon WR-R10 vezeték nélküli távvezérlő – jeladó-vevő további adatai

36 599 Ft

tovább az üzletbe
Datacom Adatátviteli, CAT6, UTP, 1m, kék

Datacom Adatátviteli, CAT6, UTP, 1m, kék

Datacom Adatátviteli, CAT6, UTP, 1m, kék további adatai

690 Ft

tovább az üzletbe
Datacom , CAT6, UTP, 2m, piros

Datacom , CAT6, UTP, 2m, piros

Datacom , CAT6, UTP, 2m, piros további adatai

890 Ft

tovább az üzletbe
Awei USB kábel, csavarodásmentes, microUSB - USB, 1 m,  "CL-950", fehér

Awei USB kábel, csavarodásmentes, microUSB - USB, 1 m, "CL-950", fehér

913 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

LEGRAND Legrand elosztósor, 5 aljzat, 1,5m, forgatható, kapcsoló

LEGRAND Legrand elosztósor, 5 aljzat, 1,5m, forgatható, kapcsoló

LEGRAND Legrand elosztósor, 5 aljzat, 1,5m, forgatható, kapcsoló további adatai

6 522 Ft

tovább az üzletbe
 Y tápelosztó 2x5.25 kábel

Y tápelosztó 2x5.25 kábel

  • Kábel típusa: ATX
Y tápelosztó 2x5.25 kábel további adatai

270 Ft

tovább az üzletbe
3B Network 2 erű lapos készülék fehér vezeték 150m / tekercs

3B Network 2 erű lapos készülék fehér vezeték 150m / tekercs

3B Network 2 erű lapos készülék fehér vezeték 150m / tekercs további adatai

2 032 Ft

tovább az üzletbe
3B Network CAT6 UTP falkábel kábel, tömör 305m / dob

3B Network CAT6 UTP falkábel kábel, tömör 305m / dob

3B Network CAT6 UTP falkábel kábel, tömör 305m / dob további adatai

38 348 Ft

tovább az üzletbe
Egyéb gyártók OPTIKAI PATCH ST-LC 50/125 DUPLEX 1M

Egyéb gyártók OPTIKAI PATCH ST-LC 50/125 DUPLEX 1M

Egyéb gyártók OPTIKAI PATCH ST-LC 50/125 DUPLEX 1M további adatai

2 019 Ft

tovább az üzletbe
Egyéb gyártók OPTIKAI PATCH LC-LC 62,5/125 DUPLEX 10M

Egyéb gyártók OPTIKAI PATCH LC-LC 62,5/125 DUPLEX 10M

Egyéb gyártók OPTIKAI PATCH LC-LC 62,5/125 DUPLEX 10M további adatai

7 021 Ft

tovább az üzletbe
Egyéb gyártók OPTIKAI PATCH FC-FC 50/125 DUPLEX 3M

Egyéb gyártók OPTIKAI PATCH FC-FC 50/125 DUPLEX 3M

Egyéb gyártók OPTIKAI PATCH FC-FC 50/125 DUPLEX 3M további adatai

3 470 Ft

tovább az üzletbe
Egyéb gyártók OPTIKAI PATCH FC-LC 9/125 DUPLEX 2M

Egyéb gyártók OPTIKAI PATCH FC-LC 9/125 DUPLEX 2M

Egyéb gyártók OPTIKAI PATCH FC-LC 9/125 DUPLEX 2M további adatai

2 667 Ft

tovább az üzletbe
Egyéb gyártók OPTIKAI PATCH FC-LC 62/125 DUPLEX 10M

Egyéb gyártók OPTIKAI PATCH FC-LC 62/125 DUPLEX 10M

Egyéb gyártók OPTIKAI PATCH FC-LC 62/125 DUPLEX 10M további adatai

6 579 Ft

tovább az üzletbe
Egyéb gyártók OPTIKAI PATCH SC-FC 9/125 SZIMPLEX 5M

Egyéb gyártók OPTIKAI PATCH SC-FC 9/125 SZIMPLEX 5M

Egyéb gyártók OPTIKAI PATCH SC-FC 9/125 SZIMPLEX 5M további adatai

699 Ft

tovább az üzletbe
Egyéb gyártók OPTIKAI PATCH SC-FC 50/125 DUPLEX 1M

Egyéb gyártók OPTIKAI PATCH SC-FC 50/125 DUPLEX 1M

Egyéb gyártók OPTIKAI PATCH SC-FC 50/125 DUPLEX 1M további adatai

3 315 Ft

tovább az üzletbe
Egyéb gyártók OPTIKAI PATCH ST-SC 62/125 DUPLEX 3M

Egyéb gyártók OPTIKAI PATCH ST-SC 62/125 DUPLEX 3M

Egyéb gyártók OPTIKAI PATCH ST-SC 62/125 DUPLEX 3M további adatai

2 642 Ft

tovább az üzletbe
Egyéb gyártók OPTIKAI PATCH ST-ST 9/125 DUPLEX 2M

Egyéb gyártók OPTIKAI PATCH ST-ST 9/125 DUPLEX 2M

Egyéb gyártók OPTIKAI PATCH ST-ST 9/125 DUPLEX 2M további adatai

2 703 Ft

tovább az üzletbe