Kábel és adapter vásárlás

16215 termék, 473. oldal
Rendezés /

Apple - Lightning USB kábel 1m (eredeti MD818ZM/A)

Gembird USB 2.0 A- MINI 5PM kábel; 1.8m; ferritmagos

Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel; 0.25m; kék

LogiLink patch kĂĄbel; Cat.5e F/UTP 0;25m zĂśld

4world Patchcord RJ45; törésgátló; Cat. 5e UTP; 1m; zöld

AMP MT-RJ/ST duplex patchkábel, MM 62.5/125µ m, 2m (6206616-2)

AMP SC/SC duplex patchkábel, MM 50/125µ, 5m (5349565-5)

DELOCK USB 3.0 adapter (62417)