Kábel és adapter vásárlás

16301 termék, 413. oldal
Rendezés /

Apple - Lightning USB kábel 1m (eredeti MD818ZM/A)

Whitenergy iPad/iPhone 4 töltő/adatkábel - 30 pin (Apa) - USB (Apa) - 30 cm - Fehér (09972)

DELOCK Delock DVI-I Apa - 2x VGA Anya Adapter (65055)

LogiLink patch kábel; Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine sárga 0;50m

Digitus Premium CAT 6 UTP patch kĂĄbel; hossza: 3;0m; szĂźrke

Intellinet Network Solutions Intellinet Patch cord RJ45 Cat.5e UTP 3m grey CCA

Gembird CAT5E FTP LAN Kábel - 305 m - Szürke (FPC-5004E-SO)

Intellinet Network Solutions Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode