Kábel és adapter vásárlás

15453 termék, 405. oldal
Rendezés /

Apple - Lightning USB kábel 1m (eredeti MD818ZM/A)

Vakoss Cable HDMI M -> micro HDMI M 1m TC-H753K black

Intellinet Network Solutions Intellinet patch kábel RJ45; törésgátlóval; kat.5e UTP; 1m ;SOHO; szürke

Intellinet Network Solutions Intellinet patch kábel RJ45; törésgátlóval; kat.5e UTP; 2m; SOHO; szürke

RaidSonic IcyBox USB 3.1 (Gen2) Type-C to Micro-B cable

Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e UTP 0.25m red

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC ; Multimode ; 50/125 ; OM2 ; Duplex ; 5m

4world Kábel USB 3.0 AF- Micro BM 0.5m; kék

Whitenergy 19V/2.64A 50W hálózati tápegység 4.7x1.7mm Acer csatlakozóval

DELOCK kĂĄbel; SATA le/egyenes; fĂŠm; 100cm; sĂĄrga