22718 termék, 396. oldal
Ez az USB 2.0 kábel összeköttetést biztosít számítógéped USB-portjával, így lehetővé teszi Lightning csatlakozós iPhone, iPad vagy iPod készüléked töltését és szinkronizálását. Az Apple USB hálózati adapter kiegészítőjeként használva pedig segítségével kényelmesen feltöltheted készülékeidet bármely hálózati aljzatról. Hossz: kb. 1m A csomag tartalm...
3B Network UTP Cat5e flexibilis patch kábel, zöld / 305 méter

3B Network UTP Cat5e flexibilis patch kábel, zöld / 305 méter

3B Network UTP Cat5e flexibilis patch kábel, zöld / 305 méter további adatai

27 502 Ft

tovább az üzletbe
3B Network UTP Cat6 flexibilis patch kábel 305m / dob

3B Network UTP Cat6 flexibilis patch kábel 305m / dob

3B Network UTP Cat6 flexibilis patch kábel 305m / dob további adatai

35 636 Ft

tovább az üzletbe
3B Network UTP Cat5e patch panel, 24 portos 0,5U

3B Network UTP Cat5e patch panel, 24 portos 0,5U

3B Network UTP Cat5e patch panel, 24 portos 0,5U további adatai

9 248 Ft

tovább az üzletbe
Excel F/UTP CAT.5E PVC FALI kábel 305 méter

Excel F/UTP CAT.5E PVC FALI kábel 305 méter

Excel F/UTP CAT.5E PVC FALI kábel 305 méter további adatai

38 572 Ft

tovább az üzletbe
3B Network UTP Cat5e flexibilis patch kábel, sárga / 305 méter

3B Network UTP Cat5e flexibilis patch kábel, sárga / 305 méter

3B Network UTP Cat5e flexibilis patch kábel, sárga / 305 méter további adatai

27 502 Ft

tovább az üzletbe
KELine 24 szálas 9/125 (OS2), LSOH halogénmentés

KELine 24 szálas 9/125 (OS2), LSOH halogénmentés

KELine 24 szálas 9/125 (OS2), LSOH halogénmentés további adatai

568 Ft

tovább az üzletbe
KELine Duplex monomódusú patchkábel 9/125ľm (OS2), 2xSC-2xSC, 2m

KELine Duplex monomódusú patchkábel 9/125ľm (OS2), 2xSC-2xSC, 2m

KELine Duplex monomódusú patchkábel 9/125ľm (OS2), 2xSC-2xSC, 2m további adatai

2 457 Ft

tovább az üzletbe
KELine Duplex multimódusú patchkábel 50/125ľm (OM2), 2xLC-2xLC, 2m

KELine Duplex multimódusú patchkábel 50/125ľm (OM2), 2xLC-2xLC, 2m

KELine Duplex multimódusú patchkábel 50/125ľm (OM2), 2xLC-2xLC, 2m további adatai

2 581 Ft

tovább az üzletbe
KELine PIGOM3-LC-020 Multimódusú szimplex pigtail 50/125µm, (OM3), LC, 2m

KELine PIGOM3-LC-020 Multimódusú szimplex pigtail 50/125µm, (OM3), LC, 2m

KELine PIGOM3-LC-020 Multimódusú szimplex pigtail 50/125µm, (OM3), LC, 2m további adatai

1 160 Ft

tovább az üzletbe
LinkEasy Duplex patch kábel  2 x E2000/APC csatlakozóval + 2 x LC/APC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 2 m

LinkEasy Duplex patch kábel 2 x E2000/APC csatlakozóval + 2 x LC/APC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 2 m

LinkEasy Duplex patch kábel 2 x E2000/APC csatlakozóval + 2 x LC/APC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 2 m további adatai

7 142 Ft

tovább az üzletbe
LinkEasy Duplex patch kábel  2 x E2000/APC csatlakozóval + 2 x LC/APC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 5 m

LinkEasy Duplex patch kábel 2 x E2000/APC csatlakozóval + 2 x LC/APC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 5 m

LinkEasy Duplex patch kábel 2 x E2000/APC csatlakozóval + 2 x LC/APC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 5 m további adatai

7 475 Ft

tovább az üzletbe
KELine Duplex monomódusú patchkábel 9/125ľm (OS2), 2xST-2xST, 2m

KELine Duplex monomódusú patchkábel 9/125ľm (OS2), 2xST-2xST, 2m

KELine Duplex monomódusú patchkábel 9/125ľm (OS2), 2xST-2xST, 2m további adatai

2 531 Ft

tovább az üzletbe
 3B Network Optikai pigtail SC csatlakozóval 50/125 mikron, 1 méter

3B Network Optikai pigtail SC csatlakozóval 50/125 mikron, 1 méter

3B Network Optikai pigtail SC csatlakozóval 50/125 mikron, 1 méter további adatai

597 Ft

tovább az üzletbe
 3B Network UTP CAT5e patch kábel 1 méteres PVC köpennyel, zöld

3B Network UTP CAT5e patch kábel 1 méteres PVC köpennyel, zöld

310 Ft-tól

árak összehasonlítása

4 ajánlat

 3B Network UTP CAT5e patch kábel 5 méteres PVC köpennyel, kék

3B Network UTP CAT5e patch kábel 5 méteres PVC köpennyel, kék

255 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

 3B Network UTP CAT5e patch kábel 5 méteres PVC köpennyel, zöld

3B Network UTP CAT5e patch kábel 5 méteres PVC köpennyel, zöld

255 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

 3B Network Optikai patch kábel, 50/125, duplex, 2 méter ST-ST csatlakozókkal

3B Network Optikai patch kábel, 50/125, duplex, 2 méter ST-ST csatlakozókkal

3B Network Optikai patch kábel, 50/125, duplex, 2 méter ST-ST csatlakozókkal további adatai

2 096 Ft

tovább az üzletbe
 3B Network 8P8C -as átmenő toldó adapter telefonos

3B Network 8P8C -as átmenő toldó adapter telefonos

3B Network 8P8C -as átmenő toldó adapter telefonos további adatai

165 Ft

tovább az üzletbe
 3B Network RJ45-RJ45 CAT5e UTP toldó bepattinthatós

3B Network RJ45-RJ45 CAT5e UTP toldó bepattinthatós

3B Network RJ45-RJ45 CAT5e UTP toldó bepattinthatós további adatai

508 Ft

tovább az üzletbe
 3B Network UTP CAT6 patch kábel 1 méteres szürke

3B Network UTP CAT6 patch kábel 1 méteres szürke

315 Ft-tól

árak összehasonlítása

5 ajánlat